Başarı Tesadüf Değildir

Otoban Sürücü Kursları tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı' nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.
Kursumuzda halen B (otomobil) B (otomatik araç) A1 - A2 (motosiklet) E sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 28' er kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla "bilinçli sürücüler" yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.
Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Otoban Sürücü Kursları Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.
Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.
Otoban Sürücü Kursları bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.
Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Otoban Sürücü Kurslarının başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır.